UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ale jak na wyjeździe się oddaje mecz to co się dziwić. W STARCIE MUSZĄ ZOSTAĆ Hania Strzałkowska i Wolska jeśli ten klub ma coś znaczyć w przyszłym sezonie

OONN

Anuluj