UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a moim zdaniem, wychodzi gwiazdorzenie i `bujanie się` po klubach, proponuję przyjść na trening, a nie chodzić po lokalach.

kilkuletni obserwator

Anuluj