UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się stało z cyklem programów "NIEDZIELNE SPOTKANIA ", prowadzonym przez ks. Kilanowskiego w Telewizji Elbląskiej ?Czyżby nie był ten program już potrzebny ?A tak ciekawie ksiądz opowiadał o Elblągu i okolicach Ostatni program był wyemitowany chyba w styczniu 2011r i co, nie podoba się VECTRZE, czy był nie wygodny ?

TELEWIZOR

Anuluj