UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NARESZCIE przestaną się bujać wagony Tylko kiedy zostaną zamontowane chwilowe światła dla skrętu tramwaju w Ul pocztową z Królewieckiej i Placu Słowiańskiego. Kiedy wreszcie przystanki będą wygodne do wsiadania i wysiadania- Wysokość. Ci co piszą że wszyscy mają samochody z czasem zmienią zdanie bo miasto się zakorkuje a tramwaj zawsze dojedzie. Pora by tory wydłużyć by powstały inne linie tramwajowe. Kiedy nowe pojazdy tramwajowe.


Anuluj