UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby to ode mnie zależało to bym zlkwidował tramwaje w Elblagu całkowicie. Szkoda tyko pieniędzy na to wszystko. Mamy przecież wszyscy samochody.
Hero
Gdyby to ode mnie zależało to bym zlkwidował tramwaje w Elblagu całkowicie. Szkoda tyko pieniędzy na to wszystko. Mamy przecież wszyscy samochody.
Hero