UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby to ode mnie zależało to bym zlkwidował tramwaje w Elblagu całkowicie. Szkoda tyko pieniędzy na to wszystko. Mamy przecież wszyscy samochody.

Hero

Anuluj