UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wygląda na to, że większość komentarzy napisała jedna osoba, która w dodatku nie bardzo ma pojęcie w temacie na który się wypowiada. .. bo czy osoba prowadząca na co dzień tramwaj, podpisze się jako "kierowca" czy raczej "MOTORNICZY". Jeśli muszę dojechać do dworca np z dziećmi w wózku to wybieram niskopodłogowy autobus (praktycznie każdy w e-gu) a nie pcham sie do tramwaju. .. trzeba sobie jakoś radzić a nie użalać sie na wszystko i wszystkich. Pozdrawiam
opty(k)mista