UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O tramwajach niskopodłogowych (osoby niepełnosprawne, matki z wózkiem) ani widu ani słychu na grunwaldzkiej. I to już ładnych parę lat. To jest dopiero dziwne. A tu przecież PWSZ, Dworce, Agencja Pracy, Giełda. .. no i linia "2" więc chociażby Wojewódzki Szpital Zespolony na Królewieckiej. Słabiutko Tramwaje Elbląskie, słabiuuuuutko. ..

otwartyna(nie)pełnosprawnych

Anuluj