UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam na tym odcinku i nic nie zauważyłem. Trzy tyg. remontu i niezauważalnie przebiega. O co chodzi?
Mieszkam na tym odcinku i nic nie zauważyłem. Trzy tyg. remontu i niezauważalnie przebiega. O co chodzi?