UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj to brakuje kasy, nie mieszkań. Mieszkania są po Mieszkańcach naszego pięknego, a jednocześnie bardzo zaniedbanego przez władze miejskie Elbląga- Mieszkańców uciekających za granicę za godnym życiem.

Wredny

Anuluj