UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj to brakuje kasy, nie mieszkań. Mieszkania są po Mieszkańcach naszego pięknego, a jednocześnie bardzo zaniedbanego przez władze miejskie Elbląga- Mieszkańców uciekających za granicę za godnym życiem.
Wredny