UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest prośba do administracji - czy nie można by zrobić osobnej zakładki dla tego działu? Do tych rzeczy chce się czasem wrócić a są rozproszone, HIT czy KIT jest zakładką martwą może więc by ją zastąpić.
Jest prośba do administracji - czy nie można by zrobić osobnej zakładki dla tego działu? Do tych rzeczy chce się czasem wrócić a są rozproszone, HIT czy KIT jest zakładką martwą może więc by ją zastąpić.