UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest prośba do administracji - czy nie można by zrobić osobnej zakładki dla tego działu? Do tych rzeczy chce się czasem wrócić a są rozproszone, HIT czy KIT jest zakładką martwą może więc by ją zastąpić.


Anuluj