UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Załączone zdjęcie ówczesnego Elbąga skłania do jedynej refleksji: nie było komputerów ale w dawnych architektach była wizja pieknego otoczenia, która obecnie nie znajduje potwierdzenia w żadnym miejscu Elbląga. Dlaczego nikt nie tworzy tzw. klimatu, który mają szczątki zachowanej architektury ???