UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś cicho grali, czy pili p[iwo pod bramka ?Ani jednego szeptu nie słyszałem, a o gwizdku sędziego można zapomniec.
Jakoś cicho grali, czy pili p[iwo pod bramka ?Ani jednego szeptu nie słyszałem, a o gwizdku sędziego można zapomniec.