UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A słyszeliście, że w tym roku w wakacje będzie autobusowe połączenie z Nad Jaru i Zawady (bezpośrednio) do Krynicy Morskiej. Oczywiście przez Stegnę, Sztutowo itd. Podobno bilet do Kryni ma kosztować dychę. Cool !!!

Plażowicz

Anuluj