UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A słyszeliście, że w tym roku w wakacje będzie autobusowe połączenie z Nad Jaru i Zawady (bezpośrednio) do Krynicy Morskiej. Oczywiście przez Stegnę, Sztutowo itd. Podobno bilet do Kryni ma kosztować dychę. Cool !!!
Plażowicz