UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kopaczy z Concordii to co zrobiliście można określi jednym słowem " Kibel". Pamiętać trzeba, że za kilka dni nikt nie będzie pamiętał stylu gry tylko wynik, a tylko to się liczy w piłce. Bo nie gra lecz punkty premiują zespół do wyższych lig. Natomiast jeżeli zespół jest dobry to nie przeszkadza mu nikt i nic oraz nie tłumaczy się bzdetami o nieskuteczności.

Maroko

Anuluj