UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak patrzę na tą fotkę to widzę jak ładnie wyglądał Plac Słowiański i ulica Rycerska. Odczuwa się z niej ducha wielkomiejskiego. Może w planach rozwoju Elbląga jest odbudowa ciągu ulicznego tego miejsca. Jest tam przecież wolna przestrzeń na ciąg kamienic aż do ulicę 100-lecia, a po drugiej stronie od ul. Giermków do 1000 lecia jest też miejsce do zagospodarowania.


Anuluj