UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeśli nie awansują to TYLKO z własnej winy, bo gra wczorajsza była naprawdę nie zła!!! Dwóch dobrych bramkarzy, stabilna obrona ciekawe akcje no i siła ataku. Super sie to zapowiada

los

Anuluj