UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeśli nie awansują to TYLKO z własnej winy, bo gra wczorajsza była naprawdę nie zła!!! Dwóch dobrych bramkarzy, stabilna obrona ciekawe akcje no i siła ataku. Super sie to zapowiada
los
jeśli nie awansują to TYLKO z własnej winy, bo gra wczorajsza była naprawdę nie zła!!! Dwóch dobrych bramkarzy, stabilna obrona ciekawe akcje no i siła ataku. Super sie to zapowiada
los