UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak, będę dzwonił na policję. Jeśli będę widział bandyckie wybryki, głupotę ludzką - będę dzwonił
koleś ucho
tak, będę dzwonił na policję. Jeśli będę widział bandyckie wybryki, głupotę ludzką - będę dzwonił
koleś ucho