UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ta a teraz wez oblej kogos woda zaraz dzwonia na policje i mandat chore w tym dniu nie powinni reagowac policjanty to w brew zwyczajowi a ci co sie boja byc oblani niech nie wychodza z domu i nie dzwonia na policje buractwo psujecie zwyczaj