UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TiAAAA szczególnie te renciny ubeckie, wojskowe i milicyjne są takie skąpiusieńkie że nawet na chleb z masłem nie starcza

abcde

Anuluj