UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
krytykujemy takśiarzy emerytów i ręcistów- zapytajmy ich dlaczego to czynią na stare lata odpowiedz jest na pewno jedna z dobrobytu, którego stworzyli styropianowcy. gdyby emerytury lub ręciny wystarczyło na dostatnie życie to by na pewno nie marzli oczekując na pasażera
MIESZKANIEC ELBLĄGA