UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

krytykujemy takśiarzy emerytów i ręcistów- zapytajmy ich dlaczego to czynią na stare lata odpowiedz jest na pewno jedna z dobrobytu, którego stworzyli styropianowcy. gdyby emerytury lub ręciny wystarczyło na dostatnie życie to by na pewno nie marzli oczekując na pasażera

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj