UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dzisiaj 500 czy 1000 taksówek ? Zdecydowanie za dużo, bo żaden z nich nie zarabia, wylko stoją na postoju. Panowie z takx zlikwidujcie wśród Was emerytów, rencistów a ilość taksówek spadnie - sądzę że około 30 %. Wszyscy korzystający z renty i emeryci powinni udać się na leczenie lub odpoczynek, do niedawna jeżdził starszy Pan który trząsł się jak galareta i strach było z nim jechać. Mercedes 190,ostatni go nie widac