UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkim bezkrytycznym piewcą kajzerowskiego Elbing poddaję pod refleksję notkę o jajkach - takich obrazków nie umieszczano na Postkartach z Gruss aus Elbing.


Anuluj