UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, brawo. Jednak po odbiór nagrody, dyplomu, czy wyróżnienia mogłaby się zgłosić bez okularów we włosach. Co to w ogóle za dziwna moda?


Anuluj