UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, brawo. Jednak po odbiór nagrody, dyplomu, czy wyróżnienia mogłaby się zgłosić bez okularów we włosach. Co to w ogóle za dziwna moda?
Brawo, brawo. Jednak po odbiór nagrody, dyplomu, czy wyróżnienia mogłaby się zgłosić bez okularów we włosach. Co to w ogóle za dziwna moda?