UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało dzieci ludzie robią, nie ma kogo uczyć, w wyższe szkoły w Elblagu to już przezywają dramat, coraz częściej młodzi wybierają studia w Olsztynie lub w Gdańsku
qwas
Mało dzieci ludzie robią, nie ma kogo uczyć, w wyższe szkoły w Elblagu to już przezywają dramat, coraz częściej młodzi wybierają studia w Olsztynie lub w Gdańsku
qwas