UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało dzieci ludzie robią, nie ma kogo uczyć, w wyższe szkoły w Elblagu to już przezywają dramat, coraz częściej młodzi wybierają studia w Olsztynie lub w Gdańsku

qwas

Anuluj