UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcówce to dostawaliśmy ostre baty same błędy złe podania niestrzelone rzuty sama na sam itd dobrze że była na stanowisku Kordunowska bo byśmy przegrali

wioerny

Anuluj