UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcówce to dostawaliśmy ostre baty same błędy złe podania niestrzelone rzuty sama na sam itd dobrze że była na stanowisku Kordunowska bo byśmy przegrali
wioerny
W końcówce to dostawaliśmy ostre baty same błędy złe podania niestrzelone rzuty sama na sam itd dobrze że była na stanowisku Kordunowska bo byśmy przegrali
wioerny