UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje, że ani kursantce ani instruktorowi nic się nie stało. Jeśli to OSK Kujawa, to bardzo szkoda, sama do niego chodziłam i miło to wspominam. Oby pani nie miała urazu do jazdy po takim wydarzeniu. A kierowcą BMW jest pewnie jakiś dzieciak z kupionym prawkiem. Szkoda słow.
szkoda Elki