UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje, że ani kursantce ani instruktorowi nic się nie stało. Jeśli to OSK Kujawa, to bardzo szkoda, sama do niego chodziłam i miło to wspominam. Oby pani nie miała urazu do jazdy po takim wydarzeniu. A kierowcą BMW jest pewnie jakiś dzieciak z kupionym prawkiem. Szkoda słow.

szkoda Elki

Anuluj