UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wydaje mi sie ze nie jest wazne kogo ELKA. Jezeli Pana Andrzeja to trzymam mocno kciuki zeby wszystko szybko sie ulozyło i wyjasniło!!!!!

nokia

Anuluj