UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wydaje mi sie ze nie jest wazne kogo ELKA. Jezeli Pana Andrzeja to trzymam mocno kciuki zeby wszystko szybko sie ulozyło i wyjasniło!!!!!
nokia
wydaje mi sie ze nie jest wazne kogo ELKA. Jezeli Pana Andrzeja to trzymam mocno kciuki zeby wszystko szybko sie ulozyło i wyjasniło!!!!!
nokia