UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
super koncert, super nagłośnienie i zabawa w tłumie fanów. trzeba było ruszyć dupę i przyjść na płytę i być twarz w twarz z artystami a nie siedzieć na krzesełku jak w kościele w ławeczce i ziewać. przeżyłem niejeden elbląski koncert od 80 tych lat ale ten był rewelacja. balcerzak dobrze wpisuje sie w role riedla ale nigdy nim nie bedzie bo tez ma chłop swoją tożsamość i ma rację no i przede wszystkim nie ćpa a bez tego trudno wcielić sie w riedla. pełna profeska i koncert na wysokim poziomie jak na warunki. kto był w zeszłym roku na bemowie to mógł ich usłyszeć jak grali jako suport przed ac/dc. teraz czekam na tsa ale chyba do malborka trzeba będzie jechać bo elbląg się nie zmobilizuje :( pozdr dla sztywniaków i snafcuw dobrej muzy :)
piecyk power