UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Negatywne opinie o koncercie Dżemu biorą się głównie z bardzo kiepskiej akustyki sali. Jak wiadomo sala ta jest typowo sportowa i na koncerty wogóle się nie nadaje. Byłem na kilku koncertach na tej sali i zawsze było tak samo. Osoby na krzesełkach zamiast muzyki słyszą jakieś dziwne dźwięki zupełnie inne niż wydają instrumenty. Na koncercie Dżemu przeszedłem się na różne miejsca sali i tylko na płycie na przeciwko głośników utwory brzmiały fantastycznie, a już udostępnienie miejsc na krzesłach z tyłu za sceną to totalne niepowozumienie - pogłos jaki tam był wogóle nie przypominał muzyki. Reasumująć koncert świetny ale tylko dla osób na płycie przed sceną, reszta sali wcale się nie bawiła i nie jestem tym faktem specjalnie zdziwiony skoro nic nie było słychać. ..
seiller123