UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szacowny internetowy Interlokutorze, dziękuję Ci za „ wyczerpujący” komentarz do moich wypowiedzi, można powiedzieć, że wręcz „ acu rem tetigisti” , jednakże kolego w miejsce spolszczonego przysłowia „ mądry Polak po szkodzie, co nie bardzo konweniuje, proponuję Ci „ amicus Plato, sed magis amica veritas" – przyjacielem Plato, lecz większą przyjaciółką prawda.


Anuluj