UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie był koncert starego Dżemu, a nowego. Kto chce wspominać Ryśka musi odtworzyć sobie muzę z płyty. Ryśka nie da się, ,podrobić". Maciej Balcar jest jednak ŚWIETNY w swojej roli i chwała mu za to ! Dżem ma dobre nowe kawałki i można ich akceptować lub nie. A co do naszej publiki i klimatu w hali CSBiB to bez komentarza. Posiedzieć to można w domu. Heja !

jamess

Anuluj