UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert pierwsza klasa a ci co piszą negatywnie to powinni iść na koncert dody. Dzem to nie tylko muzyka ale także styl życia. Ja nie widziałem rzekomego braku szacunku. Zagrali świetny koncert a Maciej Balcer zachowywał się bardzo normalnie i nie udawał wielkiej gwiazdy. Wielkie uznanie dla nich :)

HydrO

Anuluj