UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SKAKANKA to co piszesz do tej drugiej skakanki to jakiś dół. Tamta pani pisze z zachwytem o Elblągu, że fajnie kiedyś było i że by chciała się przenieść do tamtych czasów choć na chwilkę, a Ty piszesz jakieś ni kij ni w ryj opowieści o czarnych czasach 21 wieku. Jak jej dzieci dorosną to będą czytać o tych czasach i o tamtych, gorzej będą się nawet uczyć o nich w szkołach, o wojnach i innych okropieństwach. Więc twoja odpowiedź na komentarz tej drugiej pani mija się z celem jej wypowiedzi.
michałprychał