UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurczę, uwielbiam czytać takie stare artykuły :) fajnie tak się dowiedzieć, co się kiedyś działo w naszym mieście. Ile bym dała za to, żeby cofnąć się do tych czasów i trochę pobyć tak w Elblągu :)
AnkaSkakanka