UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uroczystości, gale odbywają się w instytucjach kultury, których organizatorem jest Prezydent Elbląga, tak jak we wszystkich innych miastach w Polsce. Ogół zadań, które realizuje Biblioteka Elbląska, to dzisiaj norma - tak funkcjonują inne, dobre biblioteki w naszym kraju. Radzę wejść na stronę Ministerstwa Kultury i poczytać jak dzisiaj mają wyglądać biblioteki! Jeżeli osoba, która to pisze pracuje w bibliotece, to dla swojego dobra proponuję znaleźć inne zajęcie! Jest to bełkot i należy szybko coś z sobą zrobić, może wizyta u lekarza?!
KulturalnyPlus