UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Biblioteka Elblaska, staje się teraz Wydziałem Kultury Miasta Elbląga (bo Domem Kultury jest juz od dawna). Jest właściwie wszystkim tylko nie Biblioteką, taką jaką pamietam i jaka powinna być tak szacowna instytucja. Są Salony Polityki, Ogrody i wszelkiej "maści" dyskusje (wmawia się nam, że ważni i mniej ważni goście tak kochają Elbląg, że nie pobierają honorariów - czytaj przyjeżdzają za "friko" -akurat!!!!!. A teraz wyniki nagró artystycznych ogłasza się w Bibliotece. Czy Urząd Miasta i Pani Rzecznik nie widzą tego "absurdu"?


Anuluj