UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Musisz miec molo lat skoro piszesz takie bzdury. To wlasnie dzieki L. Fonferkowi Elblag znalazl sie pierwszy raz w extraklasie, i to miedzy innymi dzieki niemu druzyna idzie caly czas w gore tabeli, czy ty napewno interesujesz sie reczna, czy tylko chciales pokazac ze w tym temacie akurat jests cienkiiiii!!!

olol

Anuluj