UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludwik Fonferek nigdy już nie będzie miało mojego kredytu zaufania. Cały czas mam w pamięci, że to za jego czasów i za czasów Korzeniowskiego spadliśmy z Ekstraklasy męskiej piłki ręcznej. Dziś proszę bardzo, ile osób przychodzi na męską piłkę a ile na kobiety. Ludwik Fonferek jest dla mnie wyłącznie substytutem trenera, na którego cały czas czekamy. Stelinki powodzenia Wam życzę.

są lepsi

Anuluj