UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba poczekać na komentarz erg. - wpis o "Das Deutsche Bad" przy d. Friedrich- Räuber- Straße powtarza dane ogólnie znane i nic nowego nie wnoszące do tematu.

Jegl.../.

Anuluj