UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wojsko tak ale kontrakty. Podpisujesz dowolny kontrakt na zawodowego żołnierza np. na 25 lat, dostajesz w tym czasie wszystko łącznie z dobrą pensja i ubezpieczeniem. Po 25 latach dostajesz końcową dobrą odprawę, wysokość uzależniona od długości kontraktu, stopnia i dalej bujasz się sam.


Anuluj