UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chcą zmian emerytalnych a sami w tym roku wyślą kilkudziesięciu podoficerów na emerytury bo niema dlanich etatów to jest Mądre wykasujmy tych panów pułkowników i generałów co blkują miejsca młodym a nie służą po 30 i więcej lat a odchodząc zgarniaja kase za niewykorzystane urlopy.
................