UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

admin-Czy nie uważasz, że z tym naszym miejskim radiem EL trzeba coś zrobić?Mierną ramówkę mają, zero inwencji twórczej, byle było. Może jak KRRiT, zechce odebrać im koncesję, bo nie spełniają roli społecznej, zaczną działać?Nawet strona w internecie Radio EL, jest prostacka, z lat 90tych ubiegłego wieku. Apel do lokalnych dziennikarzy, miejcie wpływ na poprawę elbląskiej rozgłośni, bo odbierzemy im koncesję.

KRRiT

Anuluj