UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zauważyliście, ze na portELu nic sie nie dzieje?Od 2tygodni *wiszą*wciąż te same artykuły, co na to naczelny admin?Było do przewidzenia, że i burackie Radio EL nie transmitowało imprezy z Góry Chrobrego. Nikt w Elblągu ich nie słucha, bo mają mierny repertuar programowy, sama muza 24 h. nic więcej.
TELEWIZOR