UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz czekamy na potknięcie politechniki i porażkę piotrcovii co jest bardzo realne i mamy 4 miejsce na koniec sezonu zasadniczego i przewagę własnego boiska w pierwszej rundzie, którą przeskoczymy a natępnie walka o medale. Powodzenia Dziewczyny. Pozdrowienia dla Kasi C.


Anuluj