UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Więcej optymizmu. Jest szansa na dwumecz z Politechniką i czas na rewanż. Pierwsza czwórka jest do osiągnięcia.
arnold
Więcej optymizmu. Jest szansa na dwumecz z Politechniką i czas na rewanż. Pierwsza czwórka jest do osiągnięcia.
arnold