UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podpis - Trener chciał aby "ławka" też zagrała, aby wszyscy mogli zdobywać nowe doświadczenia, a kiedy lepiej jak w meczu ze słabszą drużyną? puknij się w łeb cieciu! Nie chcę uogólniać ale, Polakowi nigdy nie dogodzisz. ..
anonymous