UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wernisaż niesamowity, wzbudził w nas ogrom emocji. Dziękujemy artystom za niezapomniany wieczór. Życzymy dalszych sukcesów; -)

mama i córka

Anuluj