UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wernisaż niesamowity, wzbudził w nas ogrom emocji. Dziękujemy artystom za niezapomniany wieczór. Życzymy dalszych sukcesów; -)
mama i córka
Wernisaż niesamowity, wzbudził w nas ogrom emocji. Dziękujemy artystom za niezapomniany wieczór. Życzymy dalszych sukcesów; -)
mama i córka