UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejne interesujące wydarzenie w Elblągu. Tłumy jakie zgromadziły się w galerii aby obejrzeć obrazy p. Krystyny i p. Darka świadczą o potrzebie takich imprez. Wspaniale, ze takie "talenty" maja swoje pięć minut, że mogą pokazać co tworzą i pozwolić nacieszyć oczy również nam, widzom. To co tworzycie jest piękne, brawo. Z przyjemnością obejrzę Wasze kolejne prace. daha