UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jakimś albumie jest zdjęcie tego sklepu. Ale to chyba nie ten Dyck. A na cmentarzu na ul. Sadowej widziałem także Dycka.
STARYDINO
W jakimś albumie jest zdjęcie tego sklepu. Ale to chyba nie ten Dyck. A na cmentarzu na ul. Sadowej widziałem także Dycka.
STARYDINO