UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W związku z wielkimi rachunkami za gaz pora powrócić do pomysłu z przed prawie stu lat". .. Automaty gazowe, które w zeszłym roku po raz pierwszy zostały wprowadzone w naszym mieście z inicjatywy dyrektora zakładów gazowych, pana Zmarga, spotkały się z wielkim zainteresowaniem elblążan [. .. ]. Popyt na te urządzenia jest bardzo duży. W obiegu jest już 300 takich aparatów"

AntySpam

Anuluj